SFK Kozel: Zimní čtvrtletník

Po náročném podzimu opravdu nebylo o čem publikovat. Slibovat zlepšení v lize můžeme donekonečna, ale raději jsme se soustředili na to, aby se skutečně dostavilo. Nyní vám přinášíme souhrn posledních měsíců a výsledkový servis mládežnických kategorií. Pro další období budeme pokračovat v pravidelném měsíčním výsledkovém přehledu a čtvrtletnících, které vám přinesou vše podstatné.

Elévové: Rosteme dál!

Naše nejaktivnější kategorie – elévové – mají za sebou další porci zápasů. Na domácím turnaji se představily dokonce tři družstva – kromě tradičních Orange a Black přibyl i tým White. Doufáme, že zájem o florbal v mladších kategoriích zůstane vysoký a v budoucnu budeme moci rozšířit naše řady ještě více. Kluci se navíc zúčastnili minizápasu během přestávky Finále poháru Českého florbalu ve Zlíně, kde předvedli skvělý výkon proti Vsetínu.

Mladší žáci: Posun je znát

Po novém roce přišel u mladších žáků znatelný výkonnostní posun. Ačkoliv v této kategorii výsledky nejsou prioritou, je skvělé vidět, že kluci místo jedné výhry v třízápasovém herním dni dokáží zvítězit už dvakrát. Držme jim palce, ať jim nabyté sebevědomí vydrží co nejdéle!

Starší žáci: Dvanáct gólů jako pravidlo

Zdá se, že starší žáci si dali za cíl inkasovat v každém utkání dvanáct gólů – a zatím to plní spolehlivě. Vyrovnaná soutěž odhaluje absenci brankáře a fyzickou nevyspělost hráčů, ale i přes nepříznivé výsledky kluci bojují. Dokážou soupeře zavřít a tlačit na jejich polovině, což je velký příslib do budoucna.

Dorostenci a junioři: Tvrdý pád

Začátek roku se dorostencům vůbec nepovedl. Vrcholem byl turnaj v Brně, kde inkasovali 28 gólů a vstřelili pouze dva. Na vině jsou nejen odchody některých hráčů, ale především přístup k zápasům. Pokud chtějí potvrdit, že patří do vyšší ligy, musí v následujících sedmi zápasech ukázat, že na to mají.

Junioři se potýkají s problémy způsobenými povinnostmi klíčových hráčů. Nejlepší hráči často vypomáhají A-týmu v boji o záchranu a nestíhají vlastní zápasy, či přípravu na ně. 

A-tým: Cesta ze sestupových pozic

Nový rok začal pro A-tým s obměněnou sestavou v Hluku. V obou zápasech tým vedl, ale vždy nakonec prohrál o dva góly, přičemž v každém utkání inkasoval jednou do prázdné brány. O týden později si však v Brně připsal bod za remízu s favorizovanými Ivanovicemi a tři body proti Znojmu, které do té doby neprohrálo od listopadu.

Na vítězství tým navázal i v domácím utkání proti Hluku, kde zvítězil přesilovkovou ranou kapitána Šindelky jen 15 vteřin před koncem utkání. K tomu přidal tři body za kontumaci Holešova, který se k zápasu ani neodvážil nastoupit.

Díky těmto výsledkům se A-tým posunul na nesestupové pozice a s optimismem vyhlíží další čtyři utkání. Věřme, že závěr sezóny bude úspěšný.

Těšíme se na další měsíc plný florbalu a děkujeme za vaši podporu!

 

Výsledkový servis 

Starší žáci

5:12       –             FBC Slovácko

3:12       –             Florbal Holešov

3:12       –             FBK Spartak Hluk

Dorostenci

1:16       –             Sokol Brno I EMKOCase GulliversB

1:12       –             Bulldogs Brno Black

Junioři

4:13       –             Aligators

5:11       –             ŠSK OČOV Hodonín

6:11       –             Bulldogs Brno B

3:8         –             Hornets Brno ZŠ Horní

4:6         –             FbC Panthers Pohořelice

Muži C

5:7         –             Zlín Lions B

6:11       –             FBC Slušovice

3:5         –             FbC Orel Uherský Brod

2:6         –             SFK Kozel Počenice B

Muži B

4:1         –             FBC Slušovice

1:11       –             Zlín Lions B

3:9         –             FBK Spartak Hluk C  

6:2         –             SFK Kozel Počenice C

Muži A

1:3         –             VSK VUT Skurut Hai Brno

6:8         –             TROOPERS Beta

3:4pn     –             FBC Sokol Ivanovice na Hané

4:3         –             TJ Znojmo LAUFEN CZ B

5:4         –             FBK Spartak Hluk B

5:0k       –             Flobal Holešov

Publikováno v sekci Muži

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *