Hodnoty

Hodnoty:

Přátelství – Kromě sportovních zážitků nás pojí i přátelství, které je v řadě případů až mezigenerační. Přátelská atmosféra nejen v šatně je jedním z nejdůležitějších pilířů našeho klubu.

Oddanost – Známým heslem našeho klubu je „Kozel till I die“ a je více než výstižné, jelikož většina hráčů mužských kategorií jsou odchovanci klubu, kteří i navzdory studiu či práci napříč celou republikou stále hájí jeho barvy.

Bojovnost – důležitou charakteristikou hry Kozla je bojovnost, díky které se vyrovná i týmům z vyšších soutěží. Naši bojovnost poznaly i extraligové týmy, se kterými jsme zvládli držet krok. Díky bojovnosti jsou týmy Kozla mnohdy až neoblíbeným soupeřem.

Nadhled, humor, pozitivní nálada – Sport má být zábava, což platí dvojnásob pro sport amatérský. Nikdo nechce prohrát, na hřišti i na tréninku se bojuje s plnou vervou, přesto je pro nás symbolické, že k zápolení na hřišti přistupujeme s určitým nadhledem. Přípravu na zápas bereme vážně, přesto před zápasy panuje veselá atmosféra, a to i často po nich v případě prohry.